Vzdělání a řemeslo 2017

Napsal/a: 
Petr Krejsa

Střední škola a Základní škola Vimperk v Nerudově ulici se již tradičně zúčastnila výstavy Vzdělání a řemeslo. Letošní 23. ročník výstavy se uskutečnil na českobudějovickém výstavišti od středy 22. do pátku 24. listopadu. Veletrh byl nejširší přehlídkou středních škol, učilišť, vyšších odborných škol a dalších typů škol v celé České republice. V rámci jednotlivých expozic mohli žáci a rodiče získat informace o náplni studia na dané škole nebo se zeptat studentů na jejich osobní zkušenosti. Střední škola a Základní škola Vimperk pojala svou expozici jako virtuální realitu. Připravena byla herní zóna, kde si mohli zájemci vyzkoušet 3D brýle, s ukázkami virtuální reality. Své řemeslo předvedly v praxi také žáci oboru instalatér a návštěvníci expozice měli možnost otestovat své svářečské umění na svářecím simulátoru. Žáci školy zajišťovali po celou dobu výstavy také ozvučení hlavního podia a videoprojekci. Zájemci o studium na vimperské Nerudovce, kteří se nemohli výstavy Vzdělání a řemeslo zúčastnit, mohou navštívit školu v kterýkoliv den po předchozí telefonické domluvě.

Autorem těchto nádherných fotek je student 4. ročníku oboru ME - Vlastimil Sufčák

Komentáře

По-моему это только начало. Предлагаю Вам попробовать поискать в google.com

---
блин ржачно пипец ))) интересные предания, прилагательные интересные и https://www.drive2.ru/b/531063567533736088/ Капсулы BIOMANIX для мужчин за 147 руб интересный ульяновск
https://www.drive2.ru/b/533521800655537115/ Let it snow duet
Хлоргексидин от грибка ног https://www.drive2.ru/b/532324982248702607/
https://www.drive2.ru/b/534238682236848224/ Эффективные капсулы для похудения купить

Меня тоже волнует этот вопрос. Подскажите, где я могу найти больше информации по этому вопросу?

---
Cколько ждал !!!! Спасибо мандариновое деревце, луковые кольца как приготовить и по ссылке мандариновое дерево как ухаживать
здесь
источник
продолжение
продолжение
сайт

Я думаю это уже обсуждалось.

---
аааааааааа сначала в кайф а потом так се... созвездия интересные, розыгрыши интересные и источник интересные мифы
сайт
здесь
здесь
источник
источник

В пятницу на работе посмотрю.

---
Весьма хорошая идея интересные вконтакте, интересная история или тут интересные мероприятия
тут
продолжение
там